Vanus ei ole sinu elus tõkkeks! 109-aastane kardioloog jagas oma pikaealisuse ja hea tervise saladust

Tuntud kardioloog Mihkel Tooming läks pensionile 70-aastaselt, kuigi südames ja kehas tundis ta end veel noorelt. Nüüdseks on ta pensionil olnud 39 aastat ning riiklikule sotsiaalkindlustusele ei meeldi see karvavõrdki! Hetkel on see akadeemik 109-aastane, kuid tunneb end 60-selt.

Dr. Tooming ütleb, et pikaealisuse saladus peitub veresoontes. Kui need on terved ja puhtad võib inimene elada kuni 120-aastaseks kui mitte rohkem ning tunda end täiseti tervena. Kardioloog on ise ehtne näide sellest.

Meie reporteril õnnestus dr. Toomingut intervjueerida, kes jagas meiega enda pikaealisuse meetodit tänu veresoonte puhastamisele.

109-aastaselt õnnitles dr. Toomingut president. Pilt tema töökohast.

- Härra Tooming, olete tihti öelnud, et puhtad veresooned on hea tervise alus. Miks?

- See on lihtne. Keha elundite ja süsteemide toimimine sõltub vereringe kvaliteedist. Vereringe tähendab hapniku ja toitainete kohaletoimetamist siseorganitele ning süsinikdioksiidi ja metaboolsete toodete kogumist. Lapsepõlves, noorukieas ja nooruses liigume rohkem, veresooned on uued, elastsed, puhtad - elundite saavad toitaineid maksimaalselt. Vanusega liigume vähem ja meie veresooned hakkavad ummistuma ja muutuvad määrdunuks. Selle põhjuseks on paljud erinevad tegurid, mitte kõik kahjulikud (näiteks suitsetamine, ebatervislik toitumine, halb keskkond, istuv eluviis), vaid ka loomulikud (lipiidide ladestamine, protsess, mis toimub kõikides organismides).

Mida tähendavad „määrdunud” veresooned? Kujutage ette torusid, mis on täis roostet. Mis siis toimub? Vee rõhk suureneb ja vee maitse on halb. Sama asi juhtub veresoontega. Kui neile ladestatakse kolesterooli või muid aineid, suureneb rõhk (määrdunud veresooned on hüpertensiooni peamine põhjus!), veres on lisandeid, vereringe on vähenenud. Selle tulemusena toimuvad muutused kõigis keha organites ja süsteemides. Isegi nahk on süsteem.

Inimkeha vananeb. Kui olete ettevaatlik ja te puhastate oma veresooni, on teil võimalus elada vähemalt 20 aastat ilma valuta organites ja liigesevalu puudumiseta ning ka keha töötab suurepäraselt. Teisisõnu, veresoonte puhastamine võib pikendada teie elu ja tervist. Ja see ei ole ainult teooria. Soovitasin seda meetodit oma patsientidele ja ma teen seda isiklikult. Kõik, kes on kuulanud minu nõu, on tervise headusega ületanud oma vanuseid.

Nii toimub veresoonte järkjärguline määrdumine. Kui te pole kunagi oma veresooni puhastanud ja olete üle 40-aastane, sisaldavad need palju mustust. See võib mõjutada teie tervist või ehk on see protsess on juba alanud.

- Milliseid patoloogiad võivad „määrdunud” veresooned põhjustada?

- Nagu ma juba mainisin, siis kannatab selle käes kogu keha. Kuid kõigepealt on mõjutatud organid ja süsteemid, mis on otseselt seotud vereringlusega- südame-veresoonkonna süsteem.

Mustus veresoontes võib põhjustada järgmiste haiguste ilmnemist:

 • Ateroskleroos. Veresoonte töö hakkab halvenema: väikesed veresooned on täielikult ummistunud ja peamised on kõrge kolesteroolisisaldusega.
 • Isheemiline südamehaigus. Selle põhjuseks on koronaarsete veresoonte regulaarne verepuudus, mis omakorda areneb määrdunud veresoonte tõttu.
 • Insult. Verevarustuse kahjustused ajukoes põhjustavad närvipiirkondade surma, mis viib teatud funktsioonide kadumiseni.
 • Hüpertensioon. Mustus veresoontes põhjustab luumenit ja vererõhu tõusu.
 • Veenilaiendid. Need ilmuvad ka keha sees, mitte ainult jalgades (mis on naistele murettekitav). Hemorroidid on venoosse dilatatsiooni tagajärg.
 • Venoosne ja arteriaalne tromboos. Veresoontest tulenevate mustuslisandite ladestused moodustavad trombi ja tekitavad veresoonte surma, mis võib viia organismi rühma rakkude surmamiseni. Kui tromb lõhkeb ja satub vereringesse, võib kaasneda südame veresoonte blokeerimine või südame seiskumine, mis 70% juhtudest järgneb patsiendi surmaga.

Need fotod näitavad ohtu, mis mustus vererakkudes tekitab tervisele ja kui palju nad vähendavad teie elu.

53-aastane mees, kellel oli insult. Insult viib IGAL KORRAL invaliidistumisele, need patsiendid vajavad erilist ravi. Põhjuseks on veresoonte ummistus.

Veenilaiendid, mille käes paljud naised kannatavad, on ka otsesed tagajärjed veresoontes olevatest ladestustest.

See olukord levib. Südame-veresoonkonna haigused põhjustavad 4 korda rohkem surma kui teised põhjused. Arstid on sellest teadlikud, nad teavad veresoonte puhastamise vajalikkusest, kuid mõnel põhjusel jätab Eesti meditsiin selle aspekti tähelepanuta. Enamik arste määrab hüpertensiooni korral vererõhu vähendamiseks tablette. Kuid need ei ole raviks mõeldud, neil on vaid ajutine toime. Veresooni tuleb puhastada. Muide, seda meetodit on USAs ja Euroopas praktiseerinud üle 35-40 a. inimesed üle poole sajandi. Kõik patsiendid teavad veresoonte puhastamise vajalikkusest. Ma küsin endalt alati, miks see meie riigis ei juhtu.

- Kas on mingeid sümptomeid, mis panevad meid mõistma, et veresoontes on takistusi?

- Muidugi on. Põhisümptomid on:

 • Migreenid
 • Mälukahjustused
 • Krooniline väsimus
 • Unetus
 • Intiimsed probleemid
 • Nägemis- ja kuulmishäired
 • Kõrge vererõhk
 • Hingamisraskused ja stenokardia
 • Jalanaha hele värvus
 • Muskli- ja liigesevalu

Sõltumata sellest, kas teil on üks nendest sümptomitest või mitte, on pärast 30-aastaseks saamist vaja veresooni vähemalt kord viie aasta jooksul puhastada. Nii tagate enda tugeva tervise.

Veresooned suudavad koguda ladestumist, eriti eakatel inimestel. Selleks ei ole vaja terve päev süüa burgereid või friikartuleid. Isegi pärast vorsti või praetud muna söömist ladestub veres olevatesse rakkudesse teatud kogus kolesterooli, mis aja jooksul suureneb.

- Palun rääkige meile teie veresoonte puhastamise saladusest.

- Hiljuti võttis vererakkude puhastamise protsess aega oma paar kuud. Ma kogusin maitsetaimi, ostsin neid turult või tellisin neid internetist ja valmistasin neist lahusti. Nüüd ei pea ma seda enam tegema, sest mu kolleegid Südame-Veresoonkonna Haiguste Instituudist on loonud hea ja odava vahendi veresoonte puhastamiseks - " Tonerin ". Tegelikult reguleerib see toode vererõhku ja ravib hüpertensiooni puhastades veresooni. Seetõttu on see meie jaoks suurepärane.

Regulaarselt manustatav " Tonerin " puhastab isegi kõige rohkem ummistunud veresooni vaid 1-2 nädala jooksul.

Ma mainin, et see vahend ei sisalda kemikaale, vaid kontsentreeritud ravimtaimede ekstraktid, mille omadused puhastavad vererakke. Seetõttu on see organismile väga kasulik.

Enamik patsiente palub endiselt nõu veresoonte puhastamise osas. Viimasel ajal soovitan neile ainult seda toodet. See on väga tõhus.

Südame-Veresoonkonna Haiguste Instituudi veebilehel on esitatud kliiniliste uuringute ametlik statistika. Neis osales ligikaudu 2 tuhat patsienti ja nad kõik järgisid ravi " Tonerin " -uga.

Uuringu tulemused:

 • Arteriaalse vererõhu normaliseerimine 1-2 päeva jooksul pärast ravimi manustamist - 99% juhtudest
 • Südamerütmi normaliseerumine pärast ravi lõpetamist - 97% juhtudest
 • Veresoonte täielik puhastamine kolesteroolist pärast ravi - 99% patsientidest
 • Krooniliste haiguste ravi efektiivsuse suurenemine - 99% patsientidest
 • Üldise terviseseisundi paranemine - 100% patsientidest
 • Kõrvaltoimete puudumine ravi ajal - 100% patsientidest

- Kui palju maksab " Tonerin " ja kust seda osta saab?

- Te teate, et pension ei võimalda teil osta kalleid ravimeid. Ma ei oleks saanud sellist lahendust soovitada. " Tonerin " ei ole kallis ja praegu on olemas pakkumine - KUNIKS

See on ettevõtte peamine ravim arteriaalse hüpertensiooniga tegelemiseks. Selle tulemusena saab igaüks osta " Tonerin " toote 80%-lise soodustusega.

Rohkem infot, kuidas tellida "Tonerin" kohaletoimetamisega terves riigis

Et tellida "Tonerin", pead:

 • Täitma ankeedi ametlikul kodulehel.
 • Administraator võtab teiega ühendust saadetise aadressi kinnitamiseks
 • 4-7 päeva jooksul (tarne pikkus) saabub teie lähimasse postkontorisse " Tonerin ".

Veresoonte puhtuse säilitamiseks soovitan ravi korrata iga 1-2 aasta tagant. Eriti vanematele inimestele. See aitab teil tugevdada oma tervist ja lükata vananemise märkide ilmumist edasi. Puhtad veresooned on tervise tagatis.

- Härra Tooming, tänan teid, et jagasite neid tähtsaid detaile meie intervjuus.

Täida vorm ja saad 80% allahindlust!

195 eur

39 eur

Kommentaarid

Klaara Tallinn

Suur tänu! See artikkel on väga huvitav. Olen juba Tonerin u tellinud.

Rain Pärnu

Olen juba Tonerinu ostnud ja ka seda testinud. Ma olen kannatanud kõrge vererõhu all 7 aastat. Ma ei mäleta seda aega oma elus, kui mul oli normaalne vererõhk. Arsti soovitusel otsustasin, et ma pean oma veresooni puhastama. Pärast ühe kuust ravi Tonerin uga oli minu vererõhk täiesti normaalne! Sellest on möödas 2 kuud, mil mul oli viimati kõrge vererõhk. See on justkui uus elu. Ma tunnen end tuhat korda paremini. Soovitan seda suurepärast vahendit kõigile ja selle soodustusega on see justkui kingitus.

Alex Viljandi

Ka mina ravisin end Tonerin uga ühe kuu vältel. Tunnen end tervemana ja tugevamana.

Laura Rakvere

Tänud! Tellisin selle. Meeldiv teada, et seda saab postiga kõikjale tellida.

Jaak Tallinn

Pakk saabus eile. Niimoodi näeb toode välja. Proovin seda puhastusmeetodit koos naisega. Viimaste testide kohaselt on meie veresooned täis kolesterooli.

Anna Tartu

Kuu aega tagasi alustasin ravi Tonerin uga. Mul oli tihti kõrge vererõhk ja ebaregulaarne südame rütm. Ma olen seda kasutanud 2 nädalat. Vererõhk on normaliseerunud. Ma tunnen end täiesti tervena.

Kristofer Pole täpsustatud

Olen 61 aastat vana. Alustasin 5 aastat tagasi veenide puhastamise protseduure. See aitab mul säilitada oma tervist ja annab mulle elujõudu. Mul ei ole kannatanud haiguste käes, kuigi paljud minu kolleegid on juba surnud. Olen siiamaani seksuaalselt aktiivne, ande andeks. Veresoonte puhastamine on hädavajalik!

Pille Narva

Ma ravisin oma kõrget vererõhku selle ravimiga. Olen selle käes mitmeid aastaid kannatanud. Aja jooksul kujunesid ka diabeedi- ja neeruprobleemid ning mälu ja nägemishäired. Ma kasutasin palju ravimeid, millel ei olnud mingit mõju. Ma otsustasin testida Tonerin ut. See oli esimene kord, mil tellisin ravimi internetist. See osutus väga lihtsaks.

Kati Tallinn

Aitäh! Ma vaatasin selle ravimi kohta telesaateid. Kõik arstid soovitasid seda. Nad ütlesid, et veenide puhastamine on kõigile vajalik.

Ott Tallinn

See ravim on väga tõhus! Kinnitan! Mul on olnud 140/90 vererõhk juba aastaid. Pärast ravi langes vererõhk 125/80-ni. Ma tunnen end väga hästi!

Saara Valga

Lugesin kõik informatsiooni Tonerinu kohta nende veebilehelt. Üllatav ja muljetavaldav!

Joonas S. Pärnu

Mul õnnestus pakkumist ära kasutada! Aitäh teile!

Martin Tartu

Ma ravisin ennast ka ühe kuu jooksul (Katkestuseta). Ma tunnen ennast paremini. Olen täis jõudu ja energiat ning tugevdasin ka oma immuunsüsteemi. Ma tunnen, et olen 10 aastat noorem. Ma olen 72-aastane.

Kristiina Jõgeva

Kaks kuud tagasi tegin ka mina Tonerin uga puhastava ravi. Kui mu veresooned olid ummistunud, tundsin ma alati end väga väsinuna, nüüd olen aga väga energiline. Mul õnnestub päeva jooksul rohkem asju teha. Minu tugevad peavalud on nüüd läinud ja ma magan paremini. Igatahes, tellisin veel mõned pakendid. Aitäh!


Telli Tonerin 80% soodsamalt